Nauczyciele

Barszczewska Agata

język niemiecki



agata.barszczewska@klonowic.lublin.pl
Barwińska Anna

matematyka



anna.barwinska@klonowic.lublin.pl
Charis Zofia

język angielski



zofia.charis@klonowic.lublin.pl
Chęckiewicz Joanna

edukacja wczesnoszkolna



joanna.checkiewicz@klonowic.lublin.pl
Dams Aneta

wychowanie do życia w rodzinie, etyka



aneta.dams@klonowic.lublin.pl
Duda Angelika

nauczanie wczesnoszkolne



angelika.duda@klonowic.lublin.pl
Dyrda Jolanta

matematyka



jolanta.dyrda@klonowic.lublin.pl
Gadamska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, logopeda



agnieszka.gadamska@klonowic.lublin.pl
Garbacz Karolina

język polski, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający



karolina.garbacz@klonowic.lublin.pl
Hoduń-Stelmach Angelika

nauczyciel świetlicy (długotrwała nieobecność)



angelika.hodun@klonowic.lublin.pl
Hryć Agnieszka

pedagog, nauczyciel świetlicy



agnieszka.hryc@klonowic.lublin.pl
Janiszewska Ewa

język polski



ewa.janiszewska@klonowic.lublin.pl
Kamińska-Ostęp Agnieszka

chemia, fizyka



agnieszka.kaminska@klonowic.lublin.pl
Kasprzak Małgorzata

przyroda, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający



malgorzata.kasprzak@klonowic.lublin.pl
Klimkowicz Adrianna

nauczanie wczesnoszkolne



adrianna.klimkowicz@klonowic.lublin.pl
Kloc-Drobek Justyna

matematyka, informatyka



justyna.kloc@klonowic.lublin.pl
Korfanty Ewelina

nauczyciel świetlicy



ewelina.korfanty@klonowic.lublin.pl
Korzeniewski Dariusz

wychowanie fizyczne



dariusz.korzeniewski@klonowic.lublin.pl
Kosior Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki



katarzyna.kosior@klonowic.lublin.pl
Kowalczyk-Zinkiewicz Małgorzata

wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, język angielski



malgorzata.kowalczyk@klonowic.lublin.pl
Kryczka Iwona

geografia



iwona.kryczka@klonowic.lublin.pl
Kuklewska Edyta

plastyka, technika



edyta.kuklewska@klonowic.lublin.pl
Kulszew Katarzyna

muzyka



katarzyna.kulszew@klonowic.lublin.pl
Kuszyk-Bytniewska Mariola

etyka



mariola.kuszyk@klonowic.lublin.pl
Lipniewska-Sybirska Paulina

pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający



paulina.lipniewska@klonowic.lublin.pl
Maciążek Magdalena

wychowanie fizyczne



magdalena.maciazek@klonowic.lublin.pl
Mazurek Dorota

język angielski



dorota.mazurek@klonowic.lublin.pl
Merwa Martyna

psycholog



martyna.merwa@klonowic.lublin.pl
Obszańska-Cur Sylwia

wychowanie fizyczne



sylwia.obszanska@klonowic.lublin.pl
Patyra Julita

edukacja wczesnoszkolna (długotrwała nieobecność)



julita.patyra@klonowic.lublin.pl
Piskorz Joanna

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne



joanna.piskorz@klonowic.lublin.pl
Potajczuk Karina

język angielski



karina.potajczuk@klonowic.lublin.pl
Romanowska Karolina

asystent klas 0-III



karolina.romanowska@klonowic.lublin.pl
Rzeźnik Jakub

język angielski



jakub.rzeznik@klonowic.lublin.pl
Sarzyńska Katarzyna

język polski (długotrwała nieobecność)



katarzyna.sarzynska@klonowic.lublin.pl
Sitarz Virginia

język angielski



virginia.sitarz@klonowic.lublin.pl
Siwek Agnieszka

muzyka, rytmika, nauczyciel świetlicy



agnieszka.siwek@klonowic.lublin.pl
Siudem Adam

religia Kościoła rzymskokatolickiego



adam.siudem@klonowic.lublin.pl
Staniuk Beata

język polski



beata.staniuk@klonowic.lublin.pl
Szantyka Patrycja

biologia



patrycja.szantyka@klonowic.lublin.pl
Śliwka Aneta

język niemiecki



aneta.sliwka@klonowic.lublin.pl
Trzaskowska Krzysztofa

język polski



krzysztofa.trzaskowska@klonowic.lublin.pl
Trzcińska Iwona

przyroda, biologia, technika (długotrwała nieobecność)



iwona.trzcinska@klonowic.lublin.pl
Wagner Olga

nauczyciel świetlicy, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający



olga.wagner@klonowic.lublin.pl
Wiejak-Harasimiuk Marzena

pedagog szkolny, nauczyciel świetlicy



marzena.wiejak@klonowic.lublin.pl
Żukowski Benedykt

historia, wiedza o społeczeństwie



benedykt.zukowski@klonowic.lublin.pl