Lubelscy (i nie tylko) krótkofalowcy w Klonowicu

W niedzielę, 21 listopada 2021, od godziny 11 w naszej szkolnej pracowni informatycznej odbywało się spotkanie lubelskich krótkofalowców. Frekwencja dopisała a obrady zacnego gremium trwały 2 godziny. Takie spotkania będą miały charakter cykliczny. Na spotkaniu przedstawiono, między innymi, ideę utworzenia w siedzibie naszej szkoły Lubelskiego Klubu Krótkofalarskiego PZK – to dla nas wielki zaszczyt i szansa na rozwój popularyzacji radiowej łączności amatorskiej wśród uczniów Klonowica.

Wśród uczestników spotkania znaleźli się także Janek z klasy 3J (uczestnik zajęć ABC krótkowalowcaj), jego tata Tomek SP5ETS oraz nasz nauczyciel Wojtek SQ8IFY.

Zapowiedź tego spotkania znajdziesz na oficjalnej witrynie OT 20 PZK: https://ot20.pzk.org.pl/news.php?readmore=1400