Pierwszy wirtualny przegląd I can dance- wyniki

Staramy się przenieść co tylko można z naszej szkolnej codzienności do wirtualnej. Rzeczy niemożliwe stają się możliwe!

W maju, po raz pierwszy w historii szkoły, odbył się
I Wirtualny Przegląd Taneczny „I CAN DANCE”
pod hasłem – „Nie da się” nie istnieje!

Ze względu na trwające ograniczenia, Przegląd odbył się w formie przesyłania nagrań występów tanecznych w kategoriach: solo, duet i zespół w dwóch kategoriach wiekowych: kl.0-3 oraz kl.4-7, które były oceniane przez sędziów.

Zaangażowanie, dobór rekwizytów i kostiumów, oryginalność choreografii, wyraz artystyczny a przede wszystkim współpraca w gronie najbliższych, zrobiła na sędziach tak ogromne wrażenie, że postanowili wszystkim uczestnikom przyznać miejsce 1 !!!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i nieocenioną kreatywność – teraz wiemy, że nawet w czasie pandemii możemy bawić się świetnie, a pojęcie „Nie da się” – nie istnieje!

Wyniki I Wirtualnego Przeglądu Tanecznego I CAN DANCE:

Kategoria solo kl. 0-3:
– Oliwia Sitarz – nagroda za pozytywną energię najmłodszego tancerza
– Sabina Góźdź – nagroda za wspaniałe poczucie rytmu
– Nadia Polak – nagroda za zaangażowanie i świetny dobór muzyki
– Maja Wichrowska – nagroda za pomysłowość choreografii
– Adam Krzemiński – nagroda za ciekawą choreografię i efekty specjalne
– Anastazja Świerz – nagroda za wdzięk na scenie
– Bianka Ślwia – nagroda za połączenie ruchu tanecznego ze śpiewem
– Julia Mikulska – nagroda za spontaniczność i wyczucie ciała w przestrzeni

Kategoria solo kl. 4-7:
– Lena Książek – nagroda za zaangażowanie i świetny dobór muzyki
– Natan Ziarkiewicz – nagroda za niesamowitą choreografię i poczucie rytmu
– Kamil Miotła – nagroda za profesjonalizm i indywidualność sceniczną

Kategoria duety kl. 0-3:
– Hania i Natalia Kuna – nagroda za fantazję sceniczną i współpracę w rodzinnym duecie

Kategoria duety kl. 4-7:
– Julia i Martyna Białek – nagroda za fantazję sceniczną i współpracę w duecie rodzinnym

Kategoria zespoły kl. 0-3:
– Olivka, Sabinka, Leoś z zespołem – nagroda za odwagę sceniczną i współpracę w zespole
– Cherry Dance Group w składzie: Juliusz, Aleksy, Maksymilian, Karolina, Michał Wiśniewscy – nagroda za spektakularną choreografię i pokazanie, że RODZINA to jest SIŁA

Kategoria zespoły kl. 4-7:
– 7m w składzie: Anna Bieniaś, Tomasz Drozd, Karolina Gil, Piotr Godlewski, Zuzanna Jabłońska, Zuzanna Luchowska, Kacper Łopucki, Aleksandra Orzechowska, Helena Sokołowska, Igor Szlązak, Piotr Wachowicz – nagroda za oryginalność i niezapomniany wyraz artystyczny

Niedługo na szkolnym facebooku pojawi się filmik z tego niezwykłego wydarzenia!