Piknik Ogródkowy

W czwartkowe popołudnie, 13 września 2018 r. w naszej szkole odbył się Piknik Ogródkowy, który jest świetną okazją do spotkania uczniów, Rodziców, nauczycieli, pracowników  i absolwentów szkoły.

Tradycyjnie już razem bawimy się, świętujemy, przygotowujemy atrakcje, zapraszamy ciekawych gości. Tak było i tym razem: uczniowie klas 2-6 zaśpiewali wspólnie piosenkę pt. „Chodźmy na spacer”, zaś gościem specjalnym byli zawodnicy LKSW „Dan”, którzy zaprezentowali techniki wykonania kopnięć, układów, walk i rozbić desek.

Wymagające dużej sprawności fizycznej okazały się konkurencje sportowe, które tym razem miały charakter stacyjny – w określonym czasie każda klasa wykonywała określone zadanie a następnie przechodziła na kolejne stanowisko z inną konkurencją sportową. A to wszystko pod nadzorem naszych uczniów klas 7, 8 i 3 GM, którzy pełnili rolę opiekunów klas, sędziów i szkolnych wolontariuszy. W międzyczasie można było zjeść przepyszne przekąski, ciasta i kiełbaski z grilla, namalować wspólny obraz, wykonać piękne rysunki na uśmiechniętych buźkach.

A ten piękny dzień udał się dlatego, że wszyscy: Rodzice, dzieci, nauczyciele i wolontariusze, byli gospodarzami Pikniku Ogródkowego, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.