,,Wdzięczna Jadwiga” i Klonowic

W piątek 13 kwietnia  odbyła się uroczystość z okazji  20-lecia Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi. Klonowica reprezentowały – wieloletnia dyrektor  naszej szkoły – pani Eliza Nowikowska i obecna dyrektor – pani Katarzyna Sarzyńska.

„WDZIĘCZNA  JADWIGA” to statuetka przyznana sześciu osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju szkoły świętującej jubileusz.Wśród nich znalazła się pani dyrektor Eliza Nowikowska, dobry duch ,,Klonowica”, ale także dobry duch ,,Jadwigi”. Współpraca ta zaowocowała między innymi wypracowanym systemem rekomendacji dla naszych uczniów ubiegających się  o przyjęcie  do Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi.

Przyznanie statuetki ,,Wdzięczna Jadwiga” dla p. dyrektor Elizy Nowikowskiej.