Sztafety lekkoatletyczne na nowym stadionie

Podczas uroczystego otwarcia stadionu w dniu 18 października w sztafetach lekkoatletycznych (sztafeta 4x100m oraz sztafeta szwedzka) pobiegli uczestnicy Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców i drużyna dziewcząt z klas IV-VI, którzy po raz pierwszy w historii szkoły wzięli udział w tego typu zawodach. Chłopcy pobiegli sztafetę 4×100 m w dwóch grupach: w swojej grupie ukończyli bieg na 2 miejscu w czasie 1 min.03s,ostatecznie zajmując 4 miejsce, zaś dziewczęta pobiegły sztafetę szwedzką w czasie 3min.07s, w swojej grupie dotarły na metę jako 2, ostatecznie plasując się na miejscu 4. Wszystkim naszym zawodnikom dopingował były trener LA – pan Luchowski, któremu serdecznie dziękujemy za wsparcie i cenne wskazówki. Gratulujemy młodym zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów 😉

Drużyna dziewcząt:

 1. Dębińska Maja
 2. Luchowska Zuzanna
 3. Godlewska Agata
 4. Gawda Hanna
 5. Płaza Katarzyna  – rezerwowa

Drużyna chłopców:

 1. Winkler Szymon
 2. Stefaniuk Antoni
 3. Demczuk Miłosz
 4. Grabowski Michał
 5. Śliwa Aleksander – rezerwowy
 6. Kuzioła Aleksander – rezerwowy
Strona główna » Sztafety lekkoatletyczne na nowym stadionie » 2017-10-18 Sztafety lekkoatletyczne na nowym stadionie
plik7.jpg

2017-10-18 Sztafety lekkoatletyczne na nowym stadionie

Podczas uroczystego otwarcia stadionu w dniu 18 października w sztafetach lekkoatletycznych (sztafeta 4x100m oraz sztafeta szwedzka) pobiegli uczestnicy Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców i drużyna dziewcząt z klas IV-VI, którzy po raz pierwszy w historii szkoły wzięli udział w tego typu zawodach. Chłopcy pobiegli sztafetę 4×100 m w dwóch grupach: w swojej grupie ukończyli bieg na 2 miejscu w czasie 1 min.03s,ostatecznie zajmując 4 miejsce, zaś dziewczęta pobiegły sztafetę szwedzką w czasie 3min.07s, w swojej grupie dotarły na metę jako 2, ostatecznie plasując się na miejscu 4. Wszystkim naszym zawodnikom dopingował były trener LA – pan Luchowski, któremu serdecznie dziękujemy za wsparcie i cenne wskazówki. Gratulujemy młodym zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów,