PIKNIK OGRÓDKOWY

Piknik Ogródkowy jest okazją do spotkania uczniów, rodziców, nauczycieli i absolwentów naszej szkoły. Od wielu lat razem bawimy się, świętujemy, przygotowujemy rozmaite, związane z nim atrakcje, zapraszamy ciekawych gości. Mamy też stałe punkty programu takie jak: piosenki śpiewane przez wszystkich uczniów szkoły, występy taneczne, konkurencje sportowe i rozmaite zadania do wykonania, kolorowe stoiska z przepysznymi przekąskami i ciastami. Mieliśmy też okazję, jak na każdym pikniku, do zjedzenia kiełbaski z grilla.

Tematem przewodnim pikniku był w tym roku ŚWIATOWY DZIEŃ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY. Uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy, mierzyć tętno, ciśnienie, obliczać wskaźnik BMI. Poznaliśmy zasady zdrowego żywienia. Niespodzianką był przyjazd karetki pogotowia, której wyposażenie w bardzo ciekawy sposób zaprezentowali nam ratownicy medyczni. A ten piękny dzień udał się dlatego, że wszyscy: rodzice, dzieci, nauczyciele i wolontariusze, byli gospodarzami Pikniku Ogródkowego, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za wyjątkowy dzień w naszej szkole.

Strona główna » PIKNIK OGRÓDKOWY » 2017-09-28 PIKNIK OGRÓDKOWY