Szkolny Przegląd Taneczny I CAN DANCE

Prawdziwa pasja …
„Gdy robisz coś po raz setny i za każdym razem czujesz, że spełniasz swoje największe marzenie, a ono ma  szansę spełnić się tylko wtedy, kiedy mamy odwagę je realizować”


20 czerwca 2017r. w naszej szkole zdecydowanie należał do przepięknej sztuki jaką jest taniec – po raz pierwszy odbył się Szkolny Przegląd Taneczny „I CAN DANCE”, w którym udział wzięli uczniowie klas I-VI: soliści i zespoły taneczne. W jury tego dnia zasiedli: pani Magdalena Maciążek, pani Katarzyna Kulszew oraz gościnnie pan Robert Jamiński. Na początku wystąpili nasi najmłodsi tancerze w kategorii solo klasy I-III: większość po raz pierwszy na scenie przed tak ogromną publicznością… Poradzili sobie doskonale! Kolejne prezentacje – solówki tancerek z klas IV i VI zadziwiły jurorów i zgromadzoną na widowni publiczność. Następnie mieliśmy przyjemność oglądać samodzielnie ułożone choreografie zespołów tanecznych w kategoriach: klasy I-III i klasy IV-VI. Jesteśmy pod wrażeniem. Podczas obrad jury obejrzeliśmy prezentacje zespołów UDS Kids i UDS Junior, w skład których wchodzą nasze uczennice – na ich przykładzie doskonale mogliśmy zobaczyć, co to znaczy mieć pasję i ile trzeba pracy, by ją realizować… Niesamowitych wrażeń dostarczył również publiczności pokaz tańca w wykonaniu B-Boyia Robert Jamińskiego, który na co dzień obcuje z całą gamą styli tanecznych (Hip Hop, House, Locking, Break Dance, itp.). To był niezwykle taneczny dzień. Gratulujemy wszystkim uczestnikom Przeglądu i dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w przygotowaniu tancerzy do występów. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria solo kl.I-III:
Nela Stanisławek – nagroda za wyraz artystyczny
Jagoda Jaguś – nagroda za naturalność na scenie
Tosia Kurek – nagroda za radość na scenie
Emilia Siłuch – nagroda za wdzięk i zaangażowanie
Julia Wołoszyn – nagroda za spontaniczność na scenie
Maja Sawczuk – nagroda za doskonałą technikę tańca
Laura Kowalik – nagroda za odwagę sceniczną
Ola Kunysz – nagroda za wdzięk na scenie
Zosia Fedorowicz – nagroda za udany debiut

Kategoria solo kl.IV-VI:
Julia Sawczuk – nagroda za naturalność na scenie
Karolina Gil – nagroda za doskonałą technikę tańca
Julia Szlązak – nagroda za wyraz artystyczny

Kategoria zespoły kl.I-III:
RUDE WŁOSY – nagroda za odwagę sceniczną
SUPER PRZYJAŹŃ – nagroda za radość na scenie
GWIAZDY – nagroda za wdzięk na scenie
5 GIRLS – nagroda za spontaniczność na scenie

Kategoria zespoły kl.IV-VI:
CRAZY GIRLS – nagroda za spontaniczność na scenie
CRAZY NOTES – nagroda za radość na scenie
DANCE SQUAD – nagroda za profesjonalną prezentację

Strona główna » Szkolny Przegląd Taneczny I CAN DANCE » 2017-06-20 Szkolny Przegląd Taneczny
DSC00610.JPG

2017-06-20 Szkolny Przegląd Taneczny

20 czerwca 2017r. w naszej szkole zdecydowanie należał do przepięknej sztuki jaką jest taniec – po raz pierwszy odbył się Szkolny Przegląd Taneczny „I CAN DANCE”, w którym udział wzięli uczniowie klas I-VI: soliści i zespoły taneczne. W jury tego dnia zasiedli: pani Magdalena Maciążek, pani Katarzyna Kulszew oraz gościnnie pan Robert Jamiński.