TALENTY 2017

21 kwietnia 2017 r. odbył się XVI Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych TALENTY 2017 pod hasłem „Roztańczony Lublin – 700 lat Lublina”. W konkursie wzięło udział 180 uczniów z 6 szkół podstawowych, w tym przedstawiciele naszej szkoły: zespół KLONOWIC KIDS, w skład którego wchodzą dzieci klas I-III, oraz zespół KLONOWIC, w składzie którego znajdują się uczennice klas IV-VI. W tegorocznej edycji zespoły prezentowały tańce lubelskie i taniec dowolny. Zespół KLONOWIC KIDS w kategorii taniec lubelski zatańczył „Chodzonego”, a w kategorii taniec dowolny choreografię p.t. „Król Julian”. Natomiast zespół KLONOWIC w kategorii taniec lubelski zaprezentował polkę lubelską, zaś w kategorii taniec dowolny układ taneczny hip-hop mix. Jury, po obejrzeniu 23 prezentacji, w wykonaniu 12 zespołów, przyznało:

w kategorii szkół podstawowych – klasy młodsze
Wyróżnienie dla zespołu KLONOWIC KIDS za taniec dowolny!

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe pokazy taneczne oraz ich rodzicom za zaangażowanie i nieocenioną pomoc!!!

Strona główna » TALENTY 2017 » 2017-04-21 TALENTY 2017
hdimg2833a416e77d375a31f56914da4a5e.jpg

2017-04-21 TALENTY 2017

21 kwietnia 2017 r. odbył się XVI Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych TALENTY 2017 pod hasłem „Roztańczony Lublin – 700 lat Lublina”. W konkursie wzięło udział 180 uczniów z 6 szkół podstawowych, w tym przedstawiciele naszej szkoły: zespół KLONOWIC KIDS, w skład którego wchodzą dzieci klas I-III, oraz zespół KLONOWIC, w składzie którego znajdują się uczennice klas IV-VI. W tegorocznej edycji zespoły prezentowały tańce lubelskie i taniec dowolny. Zespół KLONOWIC KIDS w kategorii taniec lubelski zatańczył „Chodzonego”, a w kategorii taniec dowolny choreografię p.t. „Król Julian”. Natomiast zespół KLONOWIC w kategorii taniec lubelski zaprezentował polkę lubelską, zaś w kategorii taniec dowolny układ taneczny hip-hop mix.