Che Misie do Afryki

Przed feriami zimowymi Zofia Charis, nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole zachęcała uczniów, aby przynieśli skakankę lub piłkę dla dzieci z Ugandy. Poza tym uczniowie zrobili laurki, które poleciały do Afryki wraz z misiem (w ramach akcji Che Misie do Afryki). Podczas dwóch tygodni wolontariatu w Ugandzie pani Zofia odwiedzała domy dziecka, szkoły, prowadziła zajęcia dla dzieci w wioskach oraz szkolenia dla rodziców. Był to bardzo wspaniały czas obcowania z inną kulturą, zetknięcia z ubóstwem i wspaniałymi młodymi ludźmi, którzy marzą o szkole takiej, jak nasza. A do jakiej szkoły chodzą ugandyjskie dzieci można zobaczyć na zdjęciach. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji Che Misie do Afryki.

Strona główna » Che Misie do Afryki » 2017-02-03 AFRYKAŃSKA SZKOŁA
DSC04171.JPG

2017-02-03 AFRYKAŃSKA SZKOŁA

Przed feriami zimowymi Zofia Charis, nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole zachęcała uczniów, aby przynieśli skakankę lub piłkę dla dzieci z Ugandy. Poza tym uczniowie zrobili laurki, które poleciały do Afryki wraz z misiem (w ramach akcji Che Misie do Afryki). Podczas dwóch tygodni wolontariatu w Ugandzie pani Zofia odwiedzała domy dziecka, szkoły, prowadziła zajęcia dla dzieci w wioskach oraz szkolenia dla rodziców. Był to bardzo wspaniały czas obcowania z inną kulturą, zetknięcia z ubóstwem i wspaniałymi młodymi ludźmi, którzy marzą o szkole takiej, jak nasza. A do jakiej szkoły chodzą ugandyjskie dzieci można zobaczyć na zdjęciach. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji Che Misie do Afryki.