ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA


Święto Pieczonego Ziemniaka dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej weszło na stałe do kalendarza wydarzeń systemowych w naszej szkole. Wspólne wykonywanie zadań skłania do współpracy zespołowej i tworzenia więzi wewnątrz grupy. I dlatego 29 września 2015 roku wszyscy udali się do Prawiednik gdzie przy pięknej, słonecznej pogodzie mogli skorzystać z wielu atrakcji rekreacyjno-sportowych, posmakować pieczonych ziemniaków i kiełbasek z grilla. Drużyny miały za zadanie pokonać bieg terenowy i zaliczyć jak największą ilość zadań aby zdobyć swoje punkty m.in.: strzelanie z łuku, wiatrówki i paintballa, zwinnościowy tor przeszkód, most wietnamski, wspinaczka (drabinka i drzewko), jazda na quadach, piłka nożna i siatkowa, zadania logiczne. Finałem dnia była gra terenowa Sztandary pomiędzy klasami. Kilkugodzinna zabawa przyniosła wiele radości, pozytywnych wrażeń i emocji.

Strona główna » ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA » 2015-09-29 Święto Pieczonego Ziemniaka klas IV-VI w Prawiednikach
DSC02357.JPG

2015-09-29 Święto Pieczonego Ziemniaka klas IV-VI w Prawiednikach

Święto Pieczonego Ziemniaka dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej weszło na stałe do kalendarza wydarzeń systemowych w naszej szkole. Wspólne wykonywanie zadań skłania do współpracy zespołowej i tworzenia więzi wewnątrz grupy. I dlatego 29 września 2015 roku wszyscy udali się do Prawiednik gdzie przy pięknej, słonecznej pogodzie mogli skorzystać z wielu atrakcji rekreacyjno-sportowych, posmakować pieczonych ziemniaków i kiełbasek z grilla. Drużyny miały za zadanie pokonać bieg terenowy i zaliczyć jak największą ilość zadań aby zdobyć swoje punkty m.in.: strzelanie z łuku, wiatrówki i paintballa, zwinnościowy tor przeszkód, most wietnamski, wspinaczka (drabinka i drzewko), jazda na quadach, piłka nożna i siatkowa, zadania logiczne. Finałem dnia była gra terenowa Sztandary pomiędzy klasami. Kilkugodzinna zabawa przyniosła wiele radości, pozytywnych wrażeń i emocji. Wasi nauczyciele Magda Maciążek, Beata Staniuk, Zofia Charis, Marek Piszczek, Ula Prażmo

Wasi nauczyciele
Magda Maciążek, Beata Staniuk, Zofia Charis, Marek Piszczek, Ula Prażmo