TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ KLAS 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dnia 7 marca 2014r. odbył się turniej piłki ręcznej Szkoły Podstawowej klas 4-6. Turniej organizowany być przez Panią Magdę Maciążek, Pana Marka Piszczka i uczniów klasy 1 gimnazjum. Krótka rozgrzewka, kilka ćwiczeń z piłkami i do pierwszego meczu staje klasa 5 i klasa 4. Po kilkunastu minutach zaciętej walki zwycięstwo osiągnęła klasa 4. Chwila przerwy i już szykujemy się do kolejnego meczu. Tym razem przeciwnikiem klasy 5 będzie klasa 6. Po kilkunastu minutach ciężkiego meczu zwyciężyła klasa 6. Ostatni już mecz miał zadecydować kto zajmie pierwsze a kto drugie miejsce. Do walki stanie klasa 4 i klasa 6. Obydwie klasy poddenerwowane stanęły naprzeciwko siebie na boisku. Mecz zakończył się zwycięstwem klasy 6. Cały turniej zakończył się następującym wynikiem:
1 miejsce – klasa 6
2 miejsce – klasa 4
3 miejsce – klasa 5
GRATULUJEMY!!!!!! Szczególne podziękowania dla Michała Bargendy i Mikołaja Rogacewicza – sędziów turnieju.