ZIMOWE OSZCZĘDZANIE z SKO

„Klonowic” od roku szkolnego 2012/13 uczestniczy w programie edukacji finansowej Szkolnych Kas Oszczędności.  W ramach działalności SKO przy naszej szkole podstawowej bierzemy udział w konkursie „Zimowe oszczędzanie z SKO”. Celem konkursu jest szerzenie w szkołach idei oszczędzania i przedsiębiorczości. Konkurs rozpoczął się 13 lutego 2013r. i potrwa do 31 marca 2013r. O końcowym sukcesie danej szkoły zdecydują efekty popularyzacji SKO,  czyli liczba dzieci oszczędzających w SKO oraz suma środków zaoszczędzonych na rachunkach. Dla najaktywniejszych uczniów opiekunowie SKO – p.Justyna Kloc i p.Wojciech Golus – przewidują specjalne nagrody niespodzianki. Na najlepsze szkoły czekają cenne nagrody, między innymi tablice interaktywne i laptopy. Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej PKO BP SA pod adresem http://www.pkobp.pl Zachęcamy naszych uczniów do przyłączenia się do programu SKO i aktywnego gromadzenia swoich oszczędności na rachunku SKO.

Regulamin konkursu