IX KLONOWICKI BIEG JESIENI

71 zawodników – uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum im. S.F.Klonowica w Lublinie, rodziców i przyjaciół szkoły,  zapaleńców biegania i promotorów zdrowego trybu życia spotkało sie w sobotnich godzinach porannych 24 września 2011 roku na stadionie STARTU aby wziąć udział w IX Klonowickim Biegu Jesieni. Coroczny bieg rozegrał się przy pięknej, jesiennej aurze, która niewątpliwie dodawała naszym sportowcom wiary we własne siły i radości ze spotkania w tak doborowym towarzystwie.

Wyniki poszczególnych biegów:

BIEG PRZEDSZKOLAKÓW  100 m

  • Anna Wal
  1. Kasia Płaza
  2. Piotr Wachowicz
  3. Agata Rutkowska
  4. Jaś Lalak
  5. Łukasz Łasko
  6. Julia Karska

BIEG KLASY I   400 m  
dziewczynki:

  1. Klara Petrusewicz
  2. Zosia Płaza
  3. Hanna Brzostek
  4. Zosia Lalak
  5. Ola Chomka
  6. Hanna Gawda

 chłopcy:

  1. Maciek Wojciechowski
  2. Jaś Wachowicz
  3. Kacper Matras
  4. Mateusz Kocyk  SP 34
  5. Seweryn Olejnik
  6. Bartosz Karski
  7. Kamil Homziuk
  8. Michał Rutkowski
  9. Mateusz Stanisławek
  10. Kacper Wegenke

BIEG KLASY II  400 m
dziewczynki: Kinga Wachowicz
chłopcy: Paweł Sikora

BIEG KLAS III-IV  600 m
dziewczynki:

  1. Zosia Leżańska
  2. Kasia Winniczuk
  3. Weronika Wal
  4. Gabrysia Wojciechowska
  5. Kasia Gałka

chłopcy:

  1. Mikołąj Dębiński
  2. Kamil Wojnowski
  3. Michał Bober
  4. Szymon Brzostek
  5. Karol Poleszczyk SP 6
  6. Adam Rybojad
  7. Michał Rusinek
  8. Marek Lisowski

BIEG KLAS V-VI   800 m
dziewczyny:

  1.  Zuzia Gawda
  2. Alicja Olejnik
  3. Paulina Maciążek

chłopcy:

  1. Filip Matyjaszczyk SP 29
  2. Mikołąj Poleszczuk SP 6
  3. Mikołąj Godlewski
  4. Olek Koncewicz
  5. Janek Urban
  6. Michał Poleszczuk SP 6
  7. Bartek Morawski
  8. Michał Niedźwiedź
  9. Czarek Sawczyk SP 25
  10. Piotr Kryczka
  11. Maciek Kwietniewski SP6
  12. Kuba Wachowicz
  13. Janek Lisowski
  14. Miłosz Karski

BIEG KLAS GIMNAZJALNYCH  800 m
dziewczyny:

  1. Oliwia Kaznowska
  2. Agata Matras
  3. Nina Piotrowska

chłopcy:

  1. Piotr Poleszczuk
  2. Mateusz Rachubik
  3. Kuba Laskowski
  4. Maciek Matuszewski i Paweł Głuszak

BIEG GŁÓWNY  3200 m
bieg żeński:

  1. Asia Potasińska
  2. Oliwia Kaznowska
  3. Zosia Leżańska
  4. Zuzia Gawda
  5. Joanna Gawda  rodzic

bieg męski:

  1. Jan Nowosad       gość
  2. Piotr Gawda       rodzic
  3. Piotr Poleszczuk
  4. Mateusz Rachubik i Paweł Głuszak
  5. Aleksander Kurczewski   rodzic
  6. Maciej Matuszewski
  7. Dominik Starczewski     gość
  8. Tomasz Poleszczuk       rodzic
  9. Paweł Płaza             rodzic
  10. Tomasz Karski           rodzic
  11. Mikołąj Poleszczuk      gość
  12. Filip Matyjaszczyk      gość
  13. Bartek Morawski
  14. Piotr Kryczka
  15. Adam Rybojad
  16. Jasiek Lisowski

Wszystkim gratulujemy ukończonych biegów i dziękujemy za udział w naszej szkolnej imprezie, która z roku na rok pozyskuje coraz to nowych zawodników. Gimnazjaliści – spisaliście się na medal – owieczkowe dzięki.

Organizatorzy