VIII Bieg Klonowica

14 maja 2011 roku przy pięknej, słonecznej pogodzie na bieżni stadionu „Start”  stawiło się  70 zawodników, którzy rywalizowali podczas VIII Biegu Klonowica w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Polska Biega”. Wśród sympatyków biegu byli uczniowie obu naszych szkół, ich rodzice, przyjaciele szkoły, nauczyciele i ci, którzy dowiedzieli się o biegu z mediów.
WYNIKI BIEGU PRZEDSZKOLAKA DYSTANS 100M

Michał Markowski            Przedszkole nr 56
Jaś Wachowicz
Kacper Matras
Bartek Karski
Blanka Wojciechowska
Piotrek Wachowicz
Hania Gawda
Julka Karska

WYNIKI BIEGU DZIEWCZĄT KL. I-II DYSTANS 400M

Magda Latalska
Gabrysia Wojciechowska
Kinga Wachowicz
Kasia Czabaj

WYNIKI BIEGU CHŁOPCÓW KL. I-II DYSTANS 400M

Kamil Wojnowski
Michał Bober
Jasiek Marzec
Michał Jagodziński
Paweł Sikora
Maciek Markowski  SP nr 34
Karol Poleszczuk    SP nr 6
Kuba Kozłowski
Michał Rusinek
Marek Lisowski

WYNIKI BIEGU DZIEWCZĄT KL. III-IV DYSTANS 600M

Ewelina Rocka
Zosia Leżańska
Kasia Myślińska

WYNIKI BIEGU CHŁOPCÓW KL. III-IV  DYSTANS 600M

Przemek Jonasz
Bartek Morawski
Mateusz Suryś SP nr 45
Marcin Latalski
Michał Niedźwiedź
Kuba Wachowicz

WYNIKI BIEGU DZIEWCZĄT KL. V-VI DYSTANS 800M

Julka Pleskaczyńska
Dominika Gałczyńska
Oliwia Kaznowska
Oliwia Suryś SP nr 45
Agata Matras
Zuzia Gawda
Tosia Nowak
Marlena Jonasz
Ewa Turska
Magda Sikora
Kasia Latalska
Kasia Kowalska
Nina Piotrowska
Oliwia Hodskinson
Iga Turska

WYNIKI BIEGU CHŁOPCÓW KL. V-VI DYSTANS 800M

Mikołaj Poleszczuk SP nr 6
Wiktor Kurczewski
Michał Poleszczuk SP nr 6
Piotr Kryczka
Kuba Rusinek
Miłosz Karski
Janek Lisowski

WYNIKI BIEGU DZIEWCZĄT KLAS GIMNAZJALNYCH  DYSTANS 800M

Ola Szczepińska
Daria Morajska
Zuzia Janiszewska
Asia Dryka

WYNIKI BIEGU  CHŁOPCÓW KLAS GIMNAZJALNYCH   DYSTANS 800M

Piotr Poleszczuk
Michał Smyka
Maciej Matuszewski

WYNIKI BIEGU ŻEŃSKIEGO DYSTANS 3200 M

Julka Pleskaczyńska
Zosia Leżańska
Oliwia Kaznowska
Marta Grela
Małgorzata Latalska
Joanna Gawda
Agata Matras
Zuzia Gawda i Tosia Nowak

WYNIKI BIEGU MĘSKIEGO DYSTANS 3200 M

Tomasz Koguciuk
Jan Nowosad
Piotr Gawda
Piotr Poleszczuk
Robert Gałczyński
Andrzej Mrzygłocki
Michał Smyka
Aleksander Kurczewski
Tomasz Poleszczuk
Maciek Matuszewski
Bartek Morawski
Karol Poleszczuk

Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy okazali niezastąpioną pomoc, nauczycielom i uczniom gimnazjum oraz zawodnikom bez których nie byłoby tak wspaniałej imprezy sportowej.