Mistrzostwa Szkoły w Taekwondo

15 kwietnia 2011 roku w sali gimnastycznej Klonowica odbyły się przy wspaniałej publiczności – dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice, uczniowie i zawodnicy Mistrzostwa Szkoły w Taekwondo. Sekcja taekwondo DAN Klonowic w składzie:

  • klasa I
    Michalina Mazur
    Paweł Sikora
    Marcel Łopatyński
    Felek Kłos
    Kuba Kozłowski
    Igor Grela
    Mikołaj Król
    Janek Marzec
    Mateusz Jeż-Jagielski
    Katarzyna Czabaj
    Jan Wieczorek
  • klasa II
    Bartek Sokołowski
    Gabrysia Wojciechowska
    Kamil Wojnowski
    Michał Rusinek
    Michał Wójcik
    Konrad Bargenda
    Kuba Moszyński
  • klasa III
    Weronika Wal
    Kuba Jóźwiak
    Andrzej Ligęza
    Olek Podkowiński
    Krzysiek Juchkiewicz
    Tymon Frelik
    Jasiek Kłos
  • klasa IV
    Bartek Morawski
    Bartosz Mirosław
    Ala Olejnik
  • klasa V
    Ola Sawczuk

rozegrała między sobą konkurencje sportowe (techniki specjalne – kopnięcie dosiężne z wyskoku wzwyż, walki soft stick – gąbkowe pałki, tradycyjne układy formalne, walki touch-contact)   w różnych kategoriach wzrostowych.

TECHNIKI SPECJALNE – KOPNIĘCIE DOSIĘŻNE Z WYSKOKU WZWYŻ

I kategoria  – 125 cm wzrostu
1 m-ce Igor Grela
2 m-ce Felek Kłos
3 m-ce Michalina Mazur

II kategoria – 130 cm wzrostu
1 m-ce Mateusz Jeż- Jagielski
2 m-ce Jan Marzec
3 m-ce Gabriela Wojciechowska

III kategoria +130 cm wzrostu
1 m-ce Kamil Wojnowski
2 m-ce Kuba Moszyński
3 m-ce Michał Rusinek

IV kategoria – 145 cm wzrostu
1 m-ce Andrzej Ligęza
2 m-ce Krzysztof Juchkiewicz
3 m-ce Jasiek Kłos

V kategoria + 145 cm wzrostu
1 m-ce Ala Olejnik
2 m-ce Bartek Morawski
3 m-ce Weronika Wal

WALKI SOFT STICK – GĄBKOWE PAŁKI

I kategoria  – 125 cm wzrostu
1 m-ce Felek Kłos
2 m-ce Kuba Kozłowski
3 m-ce Paweł Sikora

II kategoria – 130 cm wzrostu
1 m-ce Kasia Czabaj
2 m-ce Jan Marzec
3 m-ce Mateusz Jeż-Jagielski

III kategoria +130 cm wzrostu
1 m-ce Konrad Bargenda
2 m-ce Michał Wójcik
3 m-ce Kamil Wojnowski

IV kategoria – 145 cm wzrostu
1 m-ce Jan Kłos
2 m-ce Andrzej Ligęza
3 m-ce Krzysztof Juchkiewicz

V kategoria + 145 cm wzrostu
1 m-ce Ola Sawczuk
2 m-ce Bartosz Mirosław
3 m-ce Bartek Morawski

TRADYCYJNE UKŁADY FORMALNE

W tej konkurencji wzięli udział najstarsi uczniowie sekcji: Ola Sawczuk, Ala Olejnik, Weronika Wal, Bartek Morawski, Bartosz Mirosław, Tymon Frelik, Krzysztof Juchkiewicz, Jasiek Kłos, Kuba Jóźwiak, Andrzej Ligęza i Olek Podkowiński.

kategoria dziewcząt
1 m-ce Ola Sawczuk
2 m-ce Weronika Wal
3 m-ce Ala Olejnik

kategoria chłopców
1 m-ce Kuba Jóźwiak
2 m-ce Bartosz Mirosław
3 m-ce Krzysiek Juchkiewicz

WALKI TOUCH-CONTACT

 W dwóch kategoriach wzrostowych rozegrano tę konkurencję.

I kategoria – 145 cm wzrostu
Krzysztof Juchkiewicz
Tymon Frelik
Andrzej Ligęza
Jan Kłos
Bartek Morawski
1 m-ce Andrzej Ligęza

II kategoria + 145 cm wzrostu
Bartosz Mirosław
Weronika Wal
Kuba Jóźwiak
Ola Sawczuk
Ala Olejnik
1 m-ce Bartosz Mirosław

Wszyscy zawodnicy zajmujący pierwsze 3 miejsca zostali obdarowani medalami i dyplomami natomiast w układach formalnych i w walkach zostały rozdane puchary. Wszystkim zawodnikom gratulujemy prawdziwie sportowej postawy i osiągniętych wyników.