ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

W dniu 25 listopada 2010 roku odbyło się w naszej szkole ślubowanie klasy pierwszej. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 17.00, a uświetnili ją swoją obecnością: pani Dyrektor Eliza Nowikowska, Rodziny uczniów klasy pierwszej, nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego: pani Katarzyna Kosior, pani Agnieszka Gadamska, pani Jolanta Dyrda, pani Magdalena Maciążek oraz uczniowie klasy drugiej i trzeciej, którzy dzielnie wspierali swoich młodszych kolegów w tym ważnym dla nich dniu. Dzieci z klasy pierwszej zaprezentowały się w krótkiej części artystycznej, a następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania ich na uczniów naszej szkoły. Każdy uczeń na pamiątkę tego podniosłego wydarzenia otrzymał Kartę Pasowania na Ucznia, w której zobowiązał się do:
– dbania o dobre imię szkoły,
– rzetelnej i sumiennej nauki,
– zgodnej zabawy i pracy z kolegami,
– pomocy innym,
– miłości do swojej Ojczyzny.
Po akcie pasowania odbyły się krótkie otrzęsiny, przygotowane przez kolegów z klasy drugiej i trzeciej. Ten wspaniały pełen emocji i wzruszeń wieczór zakończyły zabawy i wróżby andrzejkowe.
BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I POMOC W PRZYGOTOWANIU TEJ UROCZYSTOŚCI!!!