Klonowicki Bieg Wiosny

W słoneczny, sobotni poranek 22 maja 2010 roku  82 zawodników: uczniowie, rodzeństwo, rodzice i przyjaciele szkoły spotkało się na stadionie  lubelskiego „Startu”  aby uczestniczyć w Ogólnopolskiej Akcji POLSKA BIEGA. Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum już po raz szósty są organizatorami lubelskich biegów.

Rywalizowano w następujących kategoriach:
0 Bieg: rodzeństwo, dziewczęta i chłopcy, 3,4,5 i 6 – latkowie
I   Bieg: klasy I-II szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta,
II  Bieg: klasy I-II szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy,
III Bieg: klasy III-IV szkoły podstawowej dystans 600m dziewczęta,
IV Bieg: klasy III-IV szkoły podstawowej dystans 600m chłopcy,
V Bieg: klasy V-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta,
VI Bieg: klasy V-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy,
VII  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1000m dziewczęta,
VIII Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1000m chłopcy,
IX   Bieg otwarty na dystansie 3200m

Wyniki poszczególnych biegów:

„0” bieg 3, 4-latki  młodsze rodzeństwo naszych uczniów
1. Krzysio Koncewicz
2. Ania Wal
3. Klara Kopyto
4. Iga Walencik
5. Hania Gawda
6. Julka Karska

„0” bieg 5, 6-latki  młodsze rodzeństwo naszych uczniów
1. Paweł Sikora
2. Kinga Wachowicz
3. Bartosz Karski
4. Jaś Wachowicz
5. Seweryn Olejnik

„ I” Bieg: klasy I-II szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta
1.  Weronika Wal
2.  Zosia Leżańska
3.  Julia Łukasiewicz
4.  Karolina Tomczyk

„ II” Bieg: klasy I-II szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy
1. Przemek Jonasz
2. Jan Nebe
3. Mateusz Suryś SP nr 45
4. Albert Podstawka SP nr32
5. Bernard Blajerski  SP „ Urszulanki”
6. Michał Jagodziński
7. Michał Wójcik
8. Konrad Bargenda
9. Karol Poleszczuk SP nr6
10. Adam Rybojad
11. Michał Rusinek
12. Marek Lisowski

„ III”  Bieg: klasy III-IV szkoły podstawowej dystans 600m dziewczęta

1. Dominika Gałczyńska
2. Ala Olejnik
3. Zuzia Gawda
4. Ola Wójcik
5. Paulina Maciązek
6. Iga Turska

„ IV” Bieg: klasy III-IV szkoły podstawowej dystans 600m chłopcy

1. Mikołaj Poleszczuk SP nr 6
2. Bartłomiej Morawski
3. Bartosz Mirosław
3.  Michał Poleszczuk SP nr 6
4. Piotr Kryczka
5. Kuba Wachowicz
6. Jan Lisowski
7. Miłosz Karski

„ V” Bieg: klasy V-VI szkoły podstawowej dystans  800m dziewczęta

1. Julka Pleskaczyńska
2. Oliwia Suryś SP nr 45
3. Karolina Koncewicz
4. Ewa Kopyto
5. Małosia Matuszek
6. Ola Szczepińska
7. Weronika Lebowa
8. Agata Matras
9. Julka Węgorowska
10. Iga Mazur
11. Marlena Jonasz
12. Magda Sikora
13. Kasia Latalska
14. Daria Morajska
15. Zuzia Janiszewska
16. Asia Dryka
17. Ola Noga
18. Ewa Turska, Nina Piotrowska

„ VI” Bieg: klasy V-VI szkoły podstawowej dystans  800m chłopcy

1. Jan Rybojad
2. Gabryś Piróg
3. Wojtek Kryczka
4. Kuba Rusinek
5. Michał Jaskuła

 „ VII”  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1000m dziewczęta
zawodniczki nie zgłosiły się

„ VIII”  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1000m chłopcy

1. Marcin Tyszkiewicz  GIM nr 9
2. Mateusz Rachubik
3. Piotr Poleszczuk
4. Andrzej Więckowski
5. Paweł Głuszak
6. Maciek Matuszewski
7. Kuba Pierzchała
8. Kuba Mendocha

„ IX” Bieg otwarty na dystansie 3200m

klasyfikacja mężczyzn
1. Robert Gałczyński
2. Piotr Gawda
3. Marcin Walencik
4. Damian Kałużniak  ZS Budowlani
5. Marcin Tyszkiewicz  GIM nr 9
6. Piotr Poleszczuk
7. Mateusz Rachubik
8. Michał Poleszczuk
9. Andrzej Więckowski
10. Kuba Mendocha
11. Tomasz Poleszczuk
12. Jan Rybojad
13. Bartek Morawski
14. Maciej Matuszewski
15. Paweł Głuszak
16. Bernard Blajerski
17. Janek Lisowski
18. Jacek Lisowski
19. Konrad Bardenda, Marek Bargenda
20. Adam Rybojad
klasyfikacja  dziewcząt

1. Ewa Rybojad
2. Julka Pleskaczyńska
3. Magda Rybojad
4. Karolina Koncewicz
5. Dominika Gałczyńska
6. Zosia Leżańska
7. Joanna Gawda
8. Zuzia Gawda
9. Ewa Kopyto
10. Ala Olejnik
11. Weronika Wal
12. Agata Matras
13. Iga Mazur

Każdy uczestnik  zawodów  został obdarowany dyplomem ukończenia biegu a trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii dodatkowo odpowiednim medalem, natomiast w biegu głównym rozdano za trzy pierwsze miejsca statuetki. Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia swoich biegów,  wspaniałej sportowej rywalizacji i wyśmienitych humorów. Serdeczne podziękowania za wspieranie i pomoc w organizacji zawodów składamy tym wszystkim, którzy dyrekcji szkoły, Stowarzyszeniu Sportowo-Rekreacyjnemu „Kurantowa”, naszym wspaniałym uczniom obu szkół oraz niezastąpionym  dziadkom i rodzicom, którzy zawsze są z nami.

                                                                                                   Dziękujemy