Klonowic biega – SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM

V bieg Klonowica już za nami…

W sobotni ranek przy pięknej, jesiennej pogodzie wszyscy sympatycy zdrowego stylu życia –biegania, spotkali się na stadionie „Startu” aby zmierzyć się z bieżnią lekkoatletyczną i pokonać odpowiednie metry. Do rywalizacji biegowej stanęło  64 zawodników- uczniowie obu szkół Klonowica, rodzice, dziadkowie i przyjaciele szkoły.

 Rywalizowano w następujących kategoriach:

0   Bieg: rodzeństwo, dziewczęta i chłopcy,
I   Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta,
II  Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy,
III Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta,
IV  Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy,
V   Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m dziewczęta,
VI  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m chłopcy,
VII Bieg otwarty na dystansie 3200m

Wyniki poszczególnych biegów:

0 bieg:  młodsze rodzeństwo naszych uczniów

1.Paweł Sikora
2.Anna Wal

I Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta

1.Weronika Wal                           kl.2
2.Julia Łukasiewicz, Zosia Leżańska      kl.2
3.Julia Bober                            kl.3
4.Karolina Tomczyk                       kl.2
5.Paulina Maciążek                       kl.3
6.Kasia Gałka                            kl 1
7.Gabrysia Jagodzińska                   kl.1

II Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy

1. Bartek Morawski                      kl.3
2. Przemek Jonasz                       kl.2
3. Marcin Latalski, Michał  Bargenda    kl.3
4. Mateusz Suryś                        kl.I SP nr 45
5. Michał Niedźwiedź                    kl.3
6. Bartosz Mirosław                     kl.3
7. Michał Jagodziński                   kl.1
8. Michał Wójcik                        kl.1
9. Szymek Brzostek                      kl.1
10.Konrad Bargenda                      kl.1
11.Michał Bober                         kl.1
12.Karol Poleszczuk                     kl.1 SP nr 6
13.Adam Rybojad                         kl.1

III  Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta

1. Dominika Gałczyńska     kl.IV
2. Karolina Koncewicz      kl.VI
3. Julia Pleskaczyńska     kl.V
4. Oliwia Kaznowska        kl.V
5. Oliwia Suryś            kl.V   SP nr 45
6. Julka Węgorowska        kl.VI
7. Ola Szczepińska         kl.VI
8. Zuzanna Gawda           kl.IV
9. Magda Sikora            kl.V
10.Asia Dryka              kl.VI
11.Iga Turska              kl.IV

IV Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy

1. Łukasz Urban            kl.VI
2. Jan Rybojad             kl.VI
3. Mikołaj Poleszczuk      SP nr 6
4. Jan Urban               kl.IV
5. Wojtek Kryczka          kl.VI
6. Maciek Lis              kl.V
7. Jędrek Kęsik            kl.IV
8. Michał Poleszczuk       SP nr 6
9. Piotr Kryczka           kl.IV
10.Jan Lisowski            kl.IV
11.Karol Jaworski          kl.IV

V Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m dziewczęta
zawodniczki nie zgłosiły się

VI  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m chłopcy

1. Mateusz Rachubik         kl.Ig
2. Michał Smyka             kl.IIg
3. Konrad Mandziuk          kl.IIIg
4. Piotr Poleszczuk
5. Igor Tkaczyk             kl.IIIg
6. Andrzej  Więckowski      kl.IIIg
7. Michał Olech             kl.IIIg
8. Jakub Mendocha           kl.IIg

VII Bieg otwarty na dystansie 3200m

klasyfikacja mężczyzn

1. Robert Gałczyński           rodzic
2. Piotr Gawda                 rodzic
3. Lesław Bindas               dziadek
4. Tomasz Poleszczuk           rodzic
5. Bartek Morawski             kl.3
6. Piotr Rybojad               rodzic
7. Tomasz Kaznowski            rodzic
8. Jan Rybojad                 kl.VI
9. Mateusz Rachubik            kl.Ig
10.Konrad Bargenda             kl.1
10.Marek Bargenda              rodzic
11.Michał Niedźwiedź           kl.3
12.Michał Smyka                kl.IIg
12.Michał Olech                kl.IIIg
12. Konrad Mandziuk            kl.IIIg
12. Andrzej Więckowski         kl.IIIg
12. Jakub Mendocha             kl.IIg
13.Adam Rybojad                kl.I

klasyfikacja  dziewcząt

1. Ewa Rybojad                kl.Ig
2. Magda Rybojad              kl.Ig
3. Julia Pleskaczyńska        kl.V
4. Joanna Gawda               rodzic
5. Zofia Leżańska             kl.2
6. Zuzanna Gawda              kl.IV
7. Julia Łukasiewicz          kl.2

klasyfikacja ogólna

1. Robert Gałczyński           rodzic
2. Piotr Gawda                 rodzic
3. Lesław Bindas               dziadek
4. Tomasz Poleszczuk           rodzic
5. Bartek Morawski             kl.3
6. Ewa Rybojad                 kl.Ig
7. Magda Rybojad               kl.Ig
8. Piotr Rybojad               rodzic
9. Tomasz Kaznowski            rodzic
10.Julia Pleskaczyńska         kl.V
11.Joanna Gawda                rodzic
12.Jan Rybojad                 kl.VI
13,Zofia Leżańska              kl.2
14.Mateusz Rachubik            kl.Ig
15.Zuzanna Gawda               kl.IV
16.Konrad Bargenda             kl.1
16.Marek Bargenda              rodzic
17.Michał Niedźwiedź           kl.3
18.ulia Łukasiewicz            kl.2
19.Michał Smyka                kl.IIg
19.Michał Olech                kl.IIIg
19.Konrad Mandziuk             kl.IIIg
19.Andrzej Więckowski          kl.IIIg
19.Jakub Mendocha              kl.IIg
20.Adam Rybojad                kl.I

Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia swoich biegów,  wspaniałej sportowej rywalizacji i wyśmienitych humorów.
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów składamy dyrekcji szkoły, nauczycielom, niezastąpionym dziadkom i rodzicom.

Do zobaczenia na VI  Klonowickim Biegu  Wiosny 2010.

Organizatorzy