XI MISTRZOSTWA POLSKI W TABLICZCE MNOŻENIA

XI MISTRZOSTWA POLSKI W TABLICZCE MNOŻENIA BRANIEWO 2009

W dniach 29 maja-1 czerwca 2009 roku uczniowie  klas III i IV reprezentowali Klonowica w XI Mistrzostwach Polski w Tabliczce Mnożenia w Braniewie

Reprezentacja szkoły:

  1. Dominika Gałczyńska      kl.III
  2. Klaudia Stpiczyńska       kl.III
  3. Mikołaj Godlewski          kl.III
  4. Jan Urban                      kl.III
  5. Michał Bargenda            kl.II
  6. Piotr Kryczka                  kl.III
  7. Marlena Jonasz              kl.IV
  8. Magdalena Sikora          kl.IV

Osiągnięcia  „KLONOWICA”:

  • Klasyfikacja zespołowa kl.3- 6 m-ce
  • Klasyfikacja kl.4- 10 m-ce
  • Klasyfikacja generalna szkół podstawowych- 8 m-ce
  • Klasyfikacja  w grze „Olimpijczyk”:
    • dziewczęta kl.III   2 m-ce  Klaudia Stpiczyńska
      7 m-ce  Dominika Gałczyńska
    • dziewczęta kl.IV   6 m-ce  Magdalena Sikora
      29 m-ce  Marlena Jonasz
    • chłopcy  kl.III        8 m-ce  Piotr Kryczka
      16 m-ce  Michał Bargenda
    • chłopcy kl.IV         8 m-ce  Mikołaj Godlewski
      19 m-ce  Jan Urban
  • Klasyfikacja w grze „Krzyżak”:
    • dziewczęta kl.III   9 m-ce  Dominika Gałczyńska
      10 m-ce  Klaudia  Stpiczyńska
    • dziewczęta kl.IV   8  m-ce  Magdalena Sikora
      13 m-ce  Marlena Jonasz
    • chłopcy  kl.III         6 m-ce  Piotr Kryczka
      16 m-ce  Michał Bargenda
    • chłopcy kl.IV        18 m-ce  Mikołaj Godlewski
      22 m-ce  Jan Urban
  • Klasyfikacja indywidualna chłopców klas III
    • 12 m- ce  Piotr Kryczka
    • 24 m-ce  Michał Bargenda
  • Klasyfikacja indywidualna dziewcząt klas III
    • 3 m-ce  Klaudia  Stpiczyńska
    • 10 m-ce Dominika Gałczyńska
  • Klasyfikacja indywidualna dziewcząt klas IV
    • 15 m-ce Magdalena Sikora
    • 24 m-ce Marlena Jonasz
  • Klasyfikacja indywidualna chłopców klas IV
    • 21 m-ce Mikołaj Godlewski
    • 30 m-ce Jan Urban
  • Gra zespołowa „Ekspres”  9 m-ce
  • „Piłkarz matematyk” chłopcy kl.III- 9 m-ce  Michał Bargenda
    • 10 m-ce Piotr Kryczka
  • Klasyfikacja zespołowa „Piłkarz matematyk”- 8 miejsce
  • Klasyfikacja zespołowa „Królowa skakanki”- 11 miejsce

 

Wyniki  konkursu literackiego o tabliczce mnożenia

                                         III m-ce Marcin Latalski

wyróżnienia: Alicja Olejnik
Paulina Maciążek
Aleksandra Marzęta