Czwarta edycja biegów Klonowica

To już czwarta edycja biegów Klonowica w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”.
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im.S.F.Klonowica w Lublinie były jednym z organizatorów biegów dla wszystkich grup wiekowych na terenie miasta Lublina.

Biegowe szaleństwo zaczęło się już wcześnie rano o godzinie 8.30  na stadionie „Lublinianki”.
Przy wiosennej pogodzie i świetnych humorach do rywalizacji biegowej stanęło 56 zawodników- uczniowie obu szkół Klonowica, rodzice i przyjaciele szkoły oraz osoby nie związane ze szkołą ale zainteresowane tą akcją biegową.
Rywalizowano w następujących kategoriach:
0 Bieg: rodzeństwo, dziewczęta i chłopcy, rocznik 2002 i młodsi, bieg a i b ,
I   Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta, rocznik 2001, 2000. 1999,
II Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy, rocznik 2001,2000. 1999,
III Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta, rocznik 1998, 1997,1996,
IV Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy, rocznik 1998, 1997,1996,
V Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans 1200m dziewczęta, rocznik 1995, 1994, 1993,
VI Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans 1200m chłopcy, rocznik 1995, 1994, 1993,
VII Bieg otwarty na dystansie 3200m
Wyniki poszczególnych biegów:
„0” bieg:  młodsze rodzeństwo naszych uczniów
             bieg a)    1. Adam Rybojad
                            1. Michał Wójcik
2. Marek Lisowski
3. Hanna Gawda
bieg b)    1. Konrad Bargenda
                            2. Kinga Wachowicz
                            3. Jan Wachowicz
                            4. Seweryn Olejnik

                            5. Anna Wal

 „ I” Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta
1. Dominika Gałczyńska   kl.3
                            2. Alicja  Olejnik               kl.2
3. Julia  Łukasiewicz         kl.1
4. Karolina Tomczyk         kl.1
5.  Zuzanna Gawda            kl.3
6. Zofia Leżanska              kl.1
7.  Paulina Maciążek         kl.2
8. Iga Turska                     kl.3

                            9. Klaudia Stpiczyńska      kl.3

 „ II” Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy
1. Wiktor Kurczewski      kl.3
2. Przemysław Jonasz     kl.1
3. Piotr Kryczka               kl.3
4. Michał Niedźwiedź      kl.2
5. Jakub Wachowicz        kl.2
                            6. Jan Lisowski                kl.3
                            7. Kamil Janicki               zainteresowany biegiem
„ III”  Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta
1. Julia Węgorowska         kl.V
2. Sara Chojęta                  kl.VI
3. Oliwia Suryś                  zainteresowana biegiem
                         4. Ewa Ostrowska              kl.VI
                         4. Blanka Wrona                kl.VI
                         5. Ewa Turska                    kl.IV
„ IV” Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy
1. Jan Bury                       zainteresowany biegiem
                         2. Mateusz Cytryński        kl.VI
                         3. Łukasz Urban                kl.V
4. Filip Rynkiewicz           kl.VI
                         5. Maciej Matuszewski     kl.VI
6. Wojciech Kryczka         kl.V
                         7. Kamil Ruciński              kl.V
                         8. Mateusz Suryś                 zainteresowany biegiem
                         9. Jan Rybojad                 kl. V
„ V”  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m dziewczęta
zawodniczki nie zgłosiły się
„ VI”  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m chłopcy
1. Konrad Kawala              kl.IIg Kalinówka zainteresowany biegiem
                         2. Jan Gosik                       kl.IIIg
3. Konrad Mandziuk          kl.IIg
4. Michał Smyka               kl.Ig
5. Igor Tkaczyk                 kl IIg
                         6. Andrzej  Więckowski    kl.IIg
7. Bartłomiej Śmietanka    kl.IIg
8. Michał Olech                 kl.IIg
                         9. Kacper Urbański            kl.II g
                         10. Jakub Mendocha          kl.Ig
„ VII” Bieg otwarty na dystansie 3200m
                         klasyfikacja mężczyzn
1. Konrad Kawala               kl.IIg Kalinówka zainteresowany biegiem
                         2. Aleksander Kurczewski   rodzic
                         3. Piotr Gawda                     rodzic
                         4. Robert Gałczyński           rodzic
                         5. Marek Miśkiewicz          zainteresowany biegiem
                         6. Andrzej Więckowski       kl.IIg
7. Marek Piszczek               nauczyciel w-f
8. Konrad Mandziuk            kl.IIg
                         8. Michał Smyka                  kl.Ig
                         9. Wiktor Kurczewski          kl.3
                         10. Jakub Mendocha            kl.Ig
                         11. Jakub Wachowicz          kl.2
                         12. Konrad Bargenda           brat Michała Bargendy z kl.2
                         12. Marek Bargenda           rodzic
                         klasyfikacja  dziewcząt
1. Alicja Olejnik                kl.2
2. Zofia Leżańska              kl.1
                         3. Weronika Wal               kl.1
          klasyfikacja ogólna
                           1. Konrad Kawala
                         2. Aleksander Kurczewski
                         3. Piotr Gawda
                         4. Robert Gałczyński
                         5. Marek Miśkiewicz
                         6. Andrzej Więckowski
7. Marek Piszczek
8. Konrad Mandziuk
                         8. Michał Smyka
                         9. Wiktor Kurczewski
                         10. Alicja Olejnik
                         11. Zofia Leżańska
                         12. Jakub Mendocha
                         13. Weronika Wal
                         14.  Jakub Wachowicz
                         15. Konrad Bargenda
                         15. Marek Bargenda
Każdy uczestnik zawodów został obdarowany dyplomem ukończenia biegu i  nagrodą rzeczową , natomiast trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii dodatkowo odpowiednim medalem.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia swoich biegów,  wspaniałej sportowej rywalizacji i wyśmienitych humorów.
Serdeczne podziękowania za wspieranie i pomoc w organizacji zawodów składamy dyrekcji szkoły, zarządowi stowarzyszenia, naszym wspaniałym uczniom obu szkół oraz niezastąpionym dziadkom i rodzicom, którzy zawsze są z nami.
Do zobaczenia na IV  Klonowickim Biegu  Wiosny 2009.
Organizatorzy