III Bieg Klonowica

18 października 2008 roku Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S.F.Klonowica w Lublinie było organizatorem III Biegu Klonowica Jesień 2008.

Wszyscy sympatycy aktywności fizycznej- uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele i przyjaciele szkoły  spotkali się przy  jesiennej aurze godz.9.00 na stadionie „Lubinianka” aby zmierzyć się z własnymi siłami i słabostkami. W biegach wzięło udział 40 zawodników: uczniowie naszej szkoły, młodsze rodzeństwo naszych podopiecznych, rodzic Piotr Gawda i nauczyciel w-f Marek Piszczek.

Zawody rozgrywane były w następujących kategoriach:
1. 0 Bieg:  najmłodsi, przedszkolaki,
rocznik 2002 i młodsi, dystans 100m dziewczęta i chłopcy,
2. I   Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta, rocznik  2001,  2000, 1999,
3. II  Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy, rocznik  2001,  2000, 1999,
4. III Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta, rocznik  1998, 1997,1996,
5. IV Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy, rocznik  1998, 1997,1996
6. V  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m dziewczęta, rocznik 1995, 1994, 1993,
7. VI Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m chłopcy, rocznik 1995, 1994, 1993,
8. VII Bieg otwarty na dystansie 3200m

Wyniki poszczególnych biegów:
0. Bieg:
1. Adam Rybojad
2. Magda Latalska
3. Kinga Wachowicz
4. Hanna Gawda
I . Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta
1. Alicja  Olejnik               kl.2
2. Weronika Wal                kl.1
3. Zuzanna Gawda             kl.3
4. Ewelina Rocka               kl.2
5. Zosia Leżanska              kl.1
6. Julia  Łukasiewicz          kl.1
7. Karolina Tomczyk          kl.1

II. Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy
1. Mikołaj Godlewski      kl.3
2. Piotr Kryczka               kl.3
3. Marcin Latalski            kl.2
4. Bartosz Mirosław         kl.2
5. Jakub Wachowicz        kl.2

III. Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta
1. Danuta Krasowska         kl.VI
2. Julia Pleskaczyńska       kl.IV
3. Aleksandra Noga           kl.V

IV. Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy
1. Mateusz Cytryński        kl.VI
2. Filip Rynkiewicz           kl.VI
3. Wojciech Kryczka         kl.V
V.  Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m dziewczęta
1. Agata Rocka                kl.IIIg
2. Natalia Mackiewicz     kl.IIIg

VI. Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans  1200m chłopcy
1. Konrad Mandziuk          kl.IIg
2. Miłosz Bednarzak          kl.IIg
3. Krzysztof Piłat               kl.IIIg
4. Andrzej  Więckowski     kl.IIg
5. Piotr Wesołowski           kl.IIIg
6. Igor Tkaczyk                  kl.IIg
7. Michał Olech                  kl.IIg

VII. Bieg otwarty na dystansie 3200m
klasyfikacja mężczyzn
1. Piotr Gawda
2. Marek Piszczek
3. Konrad Mandziuk
4. Igor Tkaczyk ,Miłosz Bednarzak, Andrzej Więckowski
5. Jan Lisowski
klasyfikacja  dziewcząt
1. Alicja Olejnik
2. Julia Pleskaczyńska

Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia swoich biegów,  wspaniałej sportowej rywalizacji i wyśmienitych humorów.
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów składamy dziadkom i rodzicom.

Do zobaczenia na IV  Klonowickim Biegu  Wiosny 2009.
Organizatorzy