Klonowicki Bieg Jesieni 2007

29-30 września bieganie w całej Polsce. Gazeta Wyborcza wraz z radiem „ZET” i TVP SPORT mobilizują Polaków do wzięcia udziału w imprezie w charakterze zawodników, kibiców i organizatorów. W ubiegłych edycjach w bieganiu udział wzięło 100 000 Polaków (więcej informacji na www.polskabiega.pl). Sądzimy, że to świetny pomysł, dlatego Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S.F. Klonowica zorganizowali   I Otwarty Klonowicki Bieg Jesieni 2007.
29 września 2007 roku przy pięknej, jesiennej aurze wszyscy sympatycy biegów spotkali się  godz.9.00 na stadionie „Lubinianka” aby uczestniczyć w Ogólnopolskiej Akcji „Polska biega”.
Lokalnym organizatorem była Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S.F.Klonowica w Lublinie, która w ramach tej akcji zorganizowała I Otwarty Klonowicki Bieg Jesieni 2007.
W biegach wzięło udział 56 zawodników: uczniowie naszej szkoły, uczeń ze SP nr 6 oraz indywidualni biegacze, którzy pobiegli w biegu głównym.
Zawody rozgrywane były w następujących kategoriach:
  • I   Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta, rocznik 2000. 1999, 1998
  • II Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy, rocznik 2000. 1999, 1998
  • III Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta, rocznik 1997,1996,1995
  • IV Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy, rocznik 1997,1996,1995
  • V Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans 1200m dziewczęta, rocznik 1994, 1993, 1992
  • VI Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans 1200m chłopcy, rocznik 1994, 1993, 1992
  • VII Bieg otwarty na dystansie 3000m

Wyniki poszczególnych biegów:

  • I Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m dziewczęta
    1. Marlena Jonasz              kl.3
    2. Dominika Gałczyńska   kl.2
    3. Alicja Olejnik               kl.1
    4. Zuzanna Gawda             kl.2
    5. Aleksandra Wójcik        kl.2
    6. Ewa Turska                    kl.3
    7. Ewena Rocka                 kl.1
    8. Iga Turska                      kl.2
    9. Julia Bober                     kl.1
    10. Paulina Maciążek           kl.1
  • II Bieg: klasy I-III szkoły podstawowej dystans 400m chłopcy
    1. Wiktor Kurczewski        kl.2
    2. Piotr Kryczka                 kl.2
    3. Maciej Lis                      kl.3
    4. Bartłomiej Morawski     kl.1
    5. Bartosz Mirosław           kl.1
    6. Arkadiusz Toruń            kl.1 SP nr 6
    7. Jakub Wachowicz          kl.1
    8. Michał Niedźwiedź        kl.1
    9. Cezary Zezula                kl.1
  • III Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m dziewczęta
    1. Adrianna Rutkowska     kl.VI
    2. Agata Lis                       kl. V
    3. Agata Książek               kl.VI
  • IV Bieg: klasy IV-VI szkoły podstawowej dystans 800m chłopcy
    1. Szymon Walczak          kl. IV
    2. Michał Smyka               kl.VI
    3. Jan Rybojad                   kl. IV
    4. Paweł Głuszak               kl. V
    5. Przemysław Ciaś           kl.VI
    6. Wiktor Łukasik              kl.VI
    7. Filip Rynkiewicz           kl. V
    8. Wojciech Kryczka         kl. IV
  • V Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans 1200m dziewczęta
    1. Agata Rocka                  kl.IIg
    2. Agnieszka Mandziuk     kl.IIg
    3. Natalia Mackiewicz       kl.II g
    4. Katarzyna Wieczorek    kl.IIg
    5. Olga Oleszczuk               kl.II g
  • VI Bieg: klasy I-III gimnazjum dystans 1200m chłopcy
    1. Krzysztof Piłat               kl.IIg
    2. Jan Gosik                       kl.II g
    3. Konrad Mandziuk          kl.Ig
    4. Igor Tkaczyk                  kl.Ig
    5. Andrzej Więckowski     kl.Ig
    6. Bartłomiej Śmietanka     kl.I g
    7. Piotr Wesołowski            kl.II g
    8. Miłosz Matuszewski       kl.Ig
  • VII Bieg otwarty na dystansie 3200m
    1. Krzysztof    Gruca
    2. Krzysztof Baum
    3. Łukasz Adaszek
    4. Piotr Gawda
    5. Marek Piszczek
    6. Marcin Kucharczyk
    7. Michał Smyka
    8. Konrad Mandziuk
    9. Jan Rybojad
    10. Łukasz Cybul
    11. Filip Rynkiewicz
    12. Andrzej Więckowski
    13. Małgorzata Zachara

Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia swoich biegów, wspaniałej ,sportowej rywalizacji i wyśmienitych humorów.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów składamy rodzicom i dziadkom.
Dziękujemy za nagrody, które uświetniły i umiliły dekorację  medalową.
Do zobaczenia na II Otwartym Klonowickim Biegu Wiosny 2008.
Organizatorzy