Wyniki pracy w roku szkolnym 2005/2006

Rok szkolny 2005/2006 jak każdy poprzedni, był bardzo pracowity.
A oto wyniki wspólnej pracy uczniów i nauczycieli:

KLASY 1-3 SZKOŁA PODSTAWOWA:

  • KLASA 3 – Udział w VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Inscenizacji Dzieł Williama Shakespeare’a:11 uczniów klasy III w trzech inscenizacjach „Romeo and Juliet” oraz „A Midsummer Night’s Dream” zdobyło wyróżnienie zespołowego oraz wyróżnienie indywidualne dla Natalii Lozanow za rolę Heleny w inscenizacji „A Midsummer Night’s Dream”.
  • LISTA OSÓB KTÓRE ZDAŁY EGZAMIN ‘STARTERS’  CAMBRIDGE YLE /egzamin odbył się 10 czerwca 2006 r./:
    • Sara Chojęta,
    • Anna Czajkowska,
    • Mateusz Cytryński,
    • Paweł Głuszak,
    • Weronika Herbet,
    • Danuta Krasowska,
    • Weronika Lebowa,
    • Agata Lis,
    • Natalia Lozanow,
    • Daria Matlakowska,
    • Jakub Pierzchała,
    • Mateusz Rachubik,
    • Filip Rynkiewicz,
    • Aleksander Śmiech,
    • Aleksandra Skałecka,
    • Jan Paweł Rybojad,
    • Marcel Wichrowski

KLASY 4-6 SZKOŁA PODSTAWOWA:

  • KLASA 4 – Udział w VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Shakespeare’a – wyróżnienie zespołowe.
  • Filip Hodskinson KL.6 – Udział w VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Shakespeare’a – wyróżnienie indywidualne.
  • WYNIKI EGZAMINU KET:
    • Natalia Mackiewicz KL.6 – Pass with Merit    (* egzamin zdany z wyróżnieniem),
    • Olga Szymańska KL.6 – Pass with Merit     (* egzamin zdany z wyróżnieniem),
    • Natalia Moskal KL.6 – Pass,
    •  Anna Zych KL.6 – Pass.

KLASY 1-3 GIMNAZJUM:

  • WYNIKI EGZAMINU PET:
    • Patrycja Dyrda KL.2 – Pass with Merit    (* egzamin zdany z wyróżnieniem),
    • Aleksandra Marciniak KL.2 – Pass with Merit    (* egzamin zdany z wyróżnieniem),
    • Katarzyna Klimek KL.2 – Pass with Merit    (* egzamin zdany z wyróżnieniem),
    • Jakub Stefaniuk KL.3 – Pass with Merit    (* egzamin zdany z wyróżnieniem),
    • Katarzyna Ochnik KL.3– Pass,
    • Marcin Koter KL.3 – Pass,
    • Olga Kaczorowska KL.3 – Pass,
    • Ewelina Jaworska KL.3 – Pass,
    • Cezary Antolak KL.3 – Pass,
    • Anna Mazurek KL.3 – Pass.
  • WYNIKI EGZAMINU FCE:
    • Michał Hodskinson KL.2 – przystąpił do egzaminu FCE w sesji zimowej 2005 (wynik-A),
    • Aleksandra Marciniak KL.2 – przystąpiła do egzaminu FCE w sesji wiosennej 2006 (wynik-C),
    • Maja Kudlicka KL.3 – przystąpiła do egzaminu FCE w sesji zimowej 2005 (wynik-A),
    • Magdalena Gromaszek KL.3 –  przystąpiła do egzaminu FCE w sesji zimowej 2005  (wynik-B).
  • WYNIKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO:
    • Maja Kudlicka KL.3 – uzyskała tytuł laureata wojewódzkiego etapu konkursu języka angielskiego KO,
    • Magdalena Gromaszek KL.3 – została finalistą wojewódzkiego etapu konkursu języka angielskiego KO,
    • Aleksandra Marciniak i  Kamila Książek  zakwalifikowały się do etapu okręgowego konkursu języka angielskiego KO.

JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH UCZNIÓW
ŻYCZYMY IM DALSZYH SUKCESÓW W PRZYSZŁYCH LATACH NAUKI