Nauczyciele

Bajun Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel bibliotekarz



jolanta.bajun@klonowic.lublin.pl
Barszczewska Agata

język niemiecki



agata.barszczewska@klonowic.lublin.pl
Blaszke Bogusława

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne



boguslawa.blaszke@klonowic.lublin.pl
Boguta Magdalena

biologia, edukacja dla bezpieczeństwa



magdalena.boguta@klonowic.lublin.pl
Charis Zofia

język angielski



zofia.charis@klonowic.lublin.pl
Chęckiewicz Joanna

edukacja wczesnoszkolna



joanna.checkiewicz@klonowic.lublin.pl
Chudzik-Buderecka Anna

nauczyciel wspomagający



anna.chudzik@klonowic.lublin.pl
Dyrda Jolanta

matematyka



jolanta.dyrda@klonowic.lublin.pl
Gadamska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, logopeda



agnieszka.gadamska@klonowic.lublin.pl
Hoduń-Stelmach Angelika

nauczyciel świetlicy



angelika.hodun@klonowic.lublin.pl
Hryć Agnieszka

pedagog, nauczyciel świetlicy



agnieszka.hryc@klonowic.lublin.pl
Janiszewska Ewa

język polski



ewa.janiszewska@klonowic.lublin.pl
Kamińska-Ostęp Agnieszka

chemia, fizyka



agnieszka.kaminska@klonowic.lublin.pl
Kasprzak Małgorzata

pedagog specjalny (oligofrenopedagogika)



malgorzata.kasprzak@klonowic.lublin.pl
Kloc-Drobek Justyna

matematyka, informatyka



justyna.kloc@klonowic.lublin.pl
Korfanty Ewelina

nauczyciel świetlicy



ewelina.korfanty@klonowic.lublin.pl
Korzeniewski Dariusz

wychowanie fizyczne



dariusz.korzeniewski@klonowic.lublin.pl
Kosior Katarzyna

język niemiecki



katarzyna.kosior@klonowic.lublin.pl
Kowalczyk-Zinkiewicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, język angielski



malgorzata.kowalczyk@klonowic.lublin.pl
Kryczka Iwona

geografia



iwona.kryczka@klonowic.lublin.pl
Kuklewska Edyta

plastyka



edyta.kuklewska@klonowic.lublin.pl
Kulszew Katarzyna

muzyka



katarzyna.kulszew@klonowic.lublin.pl
Kuszyk-Bytniewska Mariola

etyka



mariola.kuszyk@klonowic.lublin.pl
Maciążek Magdalena

wychowanie fizyczne



magdalena.maciazek@klonowic.lublin.pl
Magdziak Izabela

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne



izabela.magdziak@klonowic.lublin.pl
Mazurek Dorota

język angielski



dorota.mazurek@klonowic.lublin.pl
Merwa Martyna

psycholog



martyna.merwa@klonowic.lublin.pl
Obszańska-Cur Sylwia

wychowanie fizyczne



sylwia.obszanska@klonowic.lublin.pl
Patyra Julita

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne



julita.patyra@klonowic.lublin.pl
Piskorz Joanna

edukacja wczesnoszkolna, geografia



joanna.piskorz@klonowic.lublin.pl
Sarzyńska Katarzyna

język polski



katarzyna.sarzynska@klonowic.lublin.pl
Scherer Aneta

wychowanie do życia w rodzinie



aneta.scherer@klonowic.lublin.pl
Schmidt-Brania Małgorzata

matematyka



malgorzata.schmidt@klonowic.lublin.pl
Sitarz Virginia

język angielski



virginia.sitarz@klonowic.lublin.pl
Siwek Agnieszka

muzyka, nauczyciel świetlicy



agnieszka.siwek@klonowic.lublin.pl
Siudem Adam

religia Kościoła rzymskokatolickiego



adam.siudem@klonowic.lublin.pl
Staniuk Beata

język polski



beata.staniuk@klonowic.lublin.pl
Śliwka Aneta

język niemiecki



aneta.sliwka@klonowic.lublin.pl
Trzaskowska Krzysztofa

język polski



krzysztofa.trzaskowska@klonowic.lublin.pl
Trzcińska Iwona

przyroda, biologia, technika



iwona.trzcinska@klonowic.lublin.pl
Wiejak-Harasimiuk Marzena

pedagog szkolny, nauczyciel świetlicy



marzena.wiejak@klonowic.lublin.pl
Żukowski Benedykt

historia, wiedza o społeczeństwie



benedykt.zukowski@klonowic.lublin.pl