Mikołajkowy Puchar w Taekwondo

15 grudnia 2018 w Łopienniku Nadrzecznym odbyła się XII edycja Mikołajkowego Pucharu w Taekwondo. W przedświątecznym turnieju wystąpiło ponad 125 zawodników w wieku do lat 11 z kilku klubów Lubelszczyzny.
W tym gronie znaleźli się debiutujący zawodnicy naszej szkoły. Dwóch z nich stanęło na podium: Piotr Rybicki zdobył srebrny medal w walkach soft-stick chłopcy do 130 cm, natomiast Konstanty Kuzioła zdobył złoty medal w kategorii dubal dangseon chłopcy do 130cm, brązowy medal w kategorii techniki specjalne chłopcy do 130 cm, brązowy medal w kategorii dolio chagi chłopcy do 130 cm.
Bez medalu, ale z nowym doświadczeniem sportowym powrócili z Łopiennika Juliusz Wiśniewski, Maksymilian i Aleksy Wiśniewscy.
Trenerem klonowickich zawodników jest Łukasz Staiński.