Klonowic biega


Już po raz siedemnasty, w sobotni poranek 12 maja 2018 roku, na stadionie Startu Lublin spotkało się grono młodszych i starszych fanów biegania. Po raz pierwszy w historii Biegów Klonowica impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin.
Zawodnicy startowali łącznie w trzynastu kategoriach – nowością były sztafety szwedzkie. Wszyscy przy pięknej pogodzie dobiegli do mety.
Bardzo cieszy fakt, że z roku na rok coraz więcej z nami dzieci, młodzieży, a także dorosłych.
Medale, dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Centrum Medyczne Orto-Optymist, Fun Sport Marek Piszczek oraz SSP i SG im.S.F.Klonowica.
Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym zawodnikom, rodzicom, dziadkom, wolontariuszom, kibicom, przyjaciołom szkoły oraz partnerom Biegu.
Do zobaczenia za rok!!!

WYNIKI XVII BIEGU KLONOWICA

I BIEG PRZEDSZKOLAKÓW 3- 5- letnich 100m
1. Aleksandra Kozak
2. Nina Błaszczyk Przedszkole nr 28
3. Ada Błaszczyk Przedszkole nr 28

II BIEG PRZEDSZKOLAKÓW 6- letnich 100m
1. Marianna Kolińska „Kluczyki” Klonowic
2. Mikołaj Caryk „Kluczyki” Klonowic
3. Iga Futyma „Kluczyki” Klonowic
4. Lena Piędziak Przedszkole 86 przy Zespole Szkół Nr 12
5. Tymon Wolański „Kluczyki” Klonowic

III BIEG KLASA I i II dziewczęta i chłopcy 100 m
1. Paulina Winkler kl.I Klonowic
2. Bianka Śliwa kl.I Klonowic

1. Adam Luchowski kl.I Klonowic

1. Adela Schwabe kl. II Klonowic
2. Jagoda Woźniak kl. II Klonowic
3. Lena Książek kl.II Klonowic
4. Zofia Lenartowicz kl. II Klonowic

1. Igor Chmiel kl.II Klonowic
2. Mateusz Marczewski kl. II Klonowic
3. Tymoteusz Podlodowski kl. II Klonowic
4. Jakub Popko kl. II Zespół Szkół Nr 12 – SP nr 14

IV BIEG KLASA III-IV dziewczęta 400 m
1. Maria Czabaj kl.IV Klonowic
2. Gabriela Franczuk kl.III Klonowic
3. Ewa Książek kl.IV Klonowic
4. Eliza Zalewska kl.IV Klonowic
5. Julia Majsiak kl.IV Klonowic
6. Lena Futyma kl.IV Klonowic
7. Natalia Szafranek kl.IV Klonowic

V BIEG KLASA III-IV chłopcy 600 m
1. Michał Grabowski kl.IV Klonowic
2. Kajetan Pietura kl.IV Klonowic
3. Alexander Słodziński kl.III Klonowic
4. Arkadiusz Adamowski kl.IV Klonowic
5. Antoni Matysiewicz kl.IV Klonowic
6. Dominik Samonek kl.IV Klonowic
7. Juliusz Piędziak kl. IV Zespół Szkół Nr 12 SP nr 14
8. Jan Ogrodnik kl.IV Klonowic
9. Jakub Kuźnicki kl.IV Klonowic
10. Tymon Teperek kl.IV Klonowic
VI BIEG KLASA V- VI dziewczęta 800m
1. Hanna Gawda kl.VI Klonowic
2. Klara Kopyto kl.VI Klonowic
3. Agata Godlewska kl.VI Klonowic
4. Maja Dębińska kl.VI Klonowic
5. Aleksandra Orzechowska kl.V Klonowic
6. Katarzyna Płaza kl.V Klonowic
7. Justyna Ząbek kl.V Klonowic
8. Maria Pietura kl.V Klonowic

VII BIEG KLASA V- VI chłopcy 800m
1. Antoni Stefaniuk kl.VI Klonowic
2. Michał Markowski kl.VI Zespół Szkół Nr 12 – SP nr 14
3. Tomasz Drozd kl.V Klonowic
4. Igor Szlązak kl.V Klonowic
5. Aleksander Śliwa kl.V Klonowic
6. Kajetan Kozak kl.V Klonowic
7. Szymon Winkler kl.VI Klonowic
8. Jan Matysiewicz , Piotr Wachowicz kl.V Klonowic

VIII BIEG KLASA VII-IIIg dziewczęta 1000m
1. Katarzyna Czabaj kl. IIg Klonowic
2. Magdalena Orzechowska, Michalina Mazur kl.IIg Klonowic
3. Natalia Butrym kl. IIg Klonowic
4. Kinga Wachowicz kl. IIg Klonowic
5. Blanka Rucińska, Sara Tatarczak, Magdalena Latalska kl. IIg Klonowic
6. Zofia Płaza kl.VII Klonowic

IX BIEG KLASA VII-IIIg chłopcy 1000m
1. Mikołaj Dębiński kl.IIIg Klonowic
2. Jędrzej Franczak kl.IIIg Klonowic
3. Feliks Kłos kl.IIg Klonowic
4. Wiktor Chmiel kl.IIIg Klonowic
5. Mateusz Jeż-Jagielski kl.IIg Klonowic
6. Maciej Markowski kl.IIIg SP nr5 Świdnik Gim. nr 3
7. Kamil Homziuk kl.VII Klonowic
8. Mikołaj Król kl.IIg Klonowic
9. Paweł Sikora, Mikołaj Demczuk kl.IIg Klonowic
10. Jan Piskorski, Mikołaj Kuziuk kl.VII Klonowic
11. Filip Lenartowicz kl.VII Klonowic
12. Michał Rutkowski kl.VII Klonowic
13. Bartosz Karski kl.VII Klonowic
14. Marcel Łopatyński kl.VII Klonowic
15. Maksymilian Rachubik kl.VII Klonowic

X BIEG SZTAFETY SZWEDZKIE
dziewczęta
1. Hanna Gawda, Klara Kopyto, Agata Godlewska, Maja Dębiska – kl.VI Klonowic
2. Katarzyna Płaza, Zuzanna Luchowska, Anna Bieniaś, Justyna Ząbek – kl.V Klonowic
3. Maria Czabaj, Julia Majsiak, Lena Futyma, Ewa Książek – kl.IV Klonowic

chłopcy, mężczyźni
1. Mikołaj Demczuk, Mateusz Jeż-Jagielski, Feliks Kłos, Mikołaj Król – kl.IIg Klonowic
2. Piotr Gawda, Radosław Tuszkiewicz, Marcin Kozak, Michał Ungert – doświadczeni biegacze
3. Mikołaj Dębiński, Jędrzej Franczak, Wiktor Chmiel, Marek Piszczek – kl.IIIg Klonowic+ nauczyciel w-f
4. Tomasz Drozd, Szymon Winkler, Igor Szlązak, Antoni Stefaniuk – kl.V-VI Klonowic
5. Dominik Samonek, Jakub Kuźnicki, Antoni Matysiewicz, Arkadiusz Adamowski – kl.IV Klonowic

XI BIEG otwarty 3200m

kobiety
1. Hanna Gawda
2. Michalina Mazur
3. Mirosława Bożym
4. Paulina Chwojko
5. Katarzyna Caryk
6. Kamila Śliwa
7. Natalia Bytrym, Magdalena Orzechowska
8. Blanka Rucińska
9. Ewa Książek
10. Julia Majsiak

chłopcy, mężczyźni
1. Piotr Gawda
2. Michał Woźniak
3. Marcin Kozak
4. Tomasz Winkler
5. Kamil Homziuk
6. Radosław Tuszkiewicz
7. Antoni Stefaniuk
8. Aleksander Śliwa
9. Tomasz Karski
10. Dariusz Magdziarz
11. Paweł Sikora
12. Maciej Markowski
13. Mikołaj Kuziuk
14. Marek Piszczek

Gratulujemy!!!