MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W PIŁCE SIATKOWEJ

Dnia 21 lutego 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Siatkowej. Pierwszy mecz zagrała klasa I, w której skład wchodzili Michał Bargenda, Paulina Maciążek, Jakub Wachowicz, Borys Zalewski, Maja Kopyto, Jakub Makarewicz oraz Mikołaj Rogacewicz i klasa III w składzie Magdaleny Sikory, Oliwii Kaznowskiej, Marleny Jonasz, Agaty Matras, Niny Piotrkowskiej, Jakuba Głowniaka i Igi Mazur. Pierwszy set wygrała klasa I gimnazjum 15:6 oraz drugi 15:8. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla klasy I. Drugi mecz zagrała klasa II w składzie Dominiki Gałczyńskiej, Aleksandry Wójcik, Dominika Matejko, Jana Urbana, Wiktora Kurczewskiego, Szymona Zdunka oraz Miłosza Karskiego z klasą III. Mecz wygrała klasa II 2:0 w pierwszym secie pokonując klasę III 15:4, a w drugim 15:6. Ostatni mecz odbył się pomiędzy klasą I i II gimnazjum, gdzie wygrała klasa II 2:0. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:17, a drugi 20:12.